Carnaval in Oeteldonk komt eraan, en dat betekent feest voor iedereen! Maar voor sommige kinderen is een mooi pèkske niet vanzelfsprekend. Daarom is er dit jaar een nieuw initiatief: de Keinderpèkskes-actie! Een hartverwarmende inzamelingsactie waarmee we samen zorgen dat meer kinderen in Oeteldonk carnaval kunnen vieren in een prachtig pèkske.

Deze bijzondere actie is speciaal bedoeld voor basisschoolkinderen van 4 tot 12 jaar en is opgestart door Stichting Weeshuisjes, bekend van de warme jassenactie, en de rondleiders van de Oeteldonkse Bouwhal. Dankzij hun inzet kunnen we ervoor zorgen dat meer kinderen carnaval kunnen vieren in een mooi pèkske.

Doneer jij ook?

Duik je kast in en doneer! Heb jij nog een kieltje, jasje, sjaal, petje, embleem of Oeteldonkse accessoires in de kast liggen? Lever het in en maak een kind blij! De ingezamelde kleding wordt in de week van 23 februari verdeeld over de basisscholen, zodat vele kinderen in een mooi pèkske carnaval kunnen vieren.

Waar en tot wanneer kun je doneren?

Dit kan nog tot en met 16 februari. Breng je carnavalskleding naar één van de inzamelpunten in ‘s-Hertogenbosch:

Campingkoffietent bij de Zuidwillemsvaart 6

Oeteldonkse Bouwhal aan de Ertveldweg 51

Oeteldonks Gemintemuzejum aan de Zuster van Orthenpoort 20/27 (vanaf 11 februari)

Samen zorgen we voor een onvergetelijk carnaval!!

De Keinderpèkskes-actie laat zien waar Oeteldonk voor staat: samen zorgen dat niemand aan de kant staat en dat carnaval een feest is voor iedereen. Dit initiatief past perfect bij onze gemeenschap en de beweging van ik naar wij. Oeteldonk, laten we samen het verschil maken! Doneer je niet gebruikte pèkskes, zodat carnaval nog mooier wordt!

@campingkoffietent

@bouwhaloeteldonk

#vaniknaarwij

#stichtingweeshuisjes

#oeteldonksebouwhal

error: Wilt u foto's bestellen, dat kan, vul onderstaand formulier in. https://ros-tvkrant.nl/fotos-bestellen/