Op donderdag 24 april slaan Cornelius Leonardus en Eric Mijnster de handen ineen voor een betoverende avond in Mariakapel Coudewater in Rosmalen.
Cornelius is momenteel te zien in het talentenprogramma Talent Unplugged op SBS6 en brengt gedurende de avond muziek van zijn album ‘In What World’. Met zijn krachtige stem en verhalende teksten schetst hij een liefdevolle wereld die zomaar eens onze toekomst kan zijn.
Eric neemt je op zijn beurt in zijn meeslepende voorstelling ‘Het geluksgevoel’ mee op een ongelofelijke reis. Hij fietste La Route des Grandes Alpes, 650 kilometer over 14 Franse Alpenbergen, non-stop en zonder te slapen. Vervolgens verkocht hij al zijn bezittingen om in een bus in de bergen te gaan wonen. Met zijn goudeerlijke en inspirerende verhaal laat Eric je zien hoe die liefdevolle wereld te creëren is.
Het duo begint om 19.30 uur. De deuren zijn vanaf 19.00 uur open. Meer informatie en tickets vind je via https://bit.ly/mariakapel24april