Gevestigd aan de Kerkstraat 1 wordt er al ruim 10 jaar met veel plezier en passie gewerkt aan diverse projecten, waaronder ook verbouwingen en duurzame nieuwbouw en opdrachten van klanten die men o.a. kan vinden in Den Bosch, Herpen, Helmond en ook in Noord Holland en nu zelfs ook in Rosmalen.
Met een brede expertise in huis worden de wensen uitgevoerd en geen wens is bij Van Oort te gek, omdat alles gezien wordt als een uitdaging voor o.a. woningbouwcorporaties en ook de overheid.

Met toestemming van Van Oord staan foto’s van dit project in de Raadhuisstraat in Rosmalen eens in de 4 weken op ROS TV-Krant Ziggo Kanaal 43, zodat men de bouw nauwkeurig kan volgen.

Tekst en foto’s Ted van der Loo  –  www.ros-tvkrant.nl  –  ROS App

Geef een reactie

error: Wilt u foto's bestellen, dat kan, vul onderstaand formulier in. https://ros-tvkrant.nl/fotos-bestellen/