Vanaf maandag 15 september kunnen Brabanders weer een coronaprik laten zetten. De najaarsronde van 2025 loopt tot en met 5 december. De Brabantse GGD’en richten 35 priklocaties in verspreid over de provincie, alle GGD priklocaties zijn te vinden op www.GGDafspraak.nl
Dit najaar komen mensen van 60 jaar en ouder, volwassenen en kinderen uit medisch hoog-risicogroepen, mensen van 50-59 jaar die jaarlijks de griepprik krijgen en zorgmedewerkers met direct contact met kwetsbare patiënten in aanmerking voor de coronaprik.
Mensen van 60 jaar en ouder ontvangen een persoonlijke uitnodigingsbrief. Wie nog geen 60 is maar wel in de risicogroep valt, krijgt géén brief van het RIVM, maar kan tot 4 december zelf een afspraak maken via GGDAfspraak.nl/corona.

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.