Op zondagmiddag 14 december organiseert Harmonie Odio een Kerstconcert in de kerk; Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans in Vinkel; een unieke, sfeervolle locatie.
Harmonie Odio zal in dit kerstconcert samenwerken met zangroep Friday; een zanggroep uit Nistelrode voor meiden tussen de 16 en 30 jaar met als grootste passie: Zingen!
Die passie zal, in combinatie met de klankkleuren van het harmonieorkest, het studieorkest Young ‘O en het kerkorgel, maken dat het een veelzijdig sfeervol concert wordt.
Zondag 14 dec | Kerk open 14.00 uur | Aanvang 14.30-16.00 uur; Gratis entree.
Locatie Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans kerk, Lindenlaan 26 te Vinkel.
Praktische informatie:
De kerk wordt verwarmd. Om comfortabel te zitten is het wellicht fijn om een kussentje of plaid mee te nemen. Koffie/thee is na het concert tegen een kleine vergoeding verkrijgbaar. Toilet in de sacristie (linksvoor in de kerk) is alleen te gebruiken voor noodgevallen.