Deze pop-up prentenwinkel voor betaalbare drukkunst in allerlei vormen gaat weer open. In het weekend van 22 en 23 november kun je in de Melkfabriek komen grasduinen tussen de prenten, posters, keramiek, lampen, boekjes en kalenders uit de kunstcollectie van het Grafisch Atelier Den Bosch.

ZO BEGON HET

De oorsprong van de kunstcollectie is ruim 20 jaar geleden, toen we onze allereerste jaarprent uitbrachten. Een prent van de bekende Bossche kunstenaar Jan de Bie (1946 – 2021). Inmiddels is de collectie uitgegroeid tot meer dan 100 verschillende prenten en objecten van zowel gevestigde Brabantse kunstenaars zoals Lucas Silawanebessy en Han Klinkhamer, als jonge talenten zoals Astrid Florentinus, Studio Turbo, Ilse Weisfelt en Lotte Dijkstra.

NIEUW WERK

Sinds de vorige editie van GA Shoppen is de collectie flink aangevuld met nieuw werk. De verkoopexpositie bevat een dwarsdoorsnede van deze collectie en biedt voor ieder wat wils: van uitbundig gekleurde zeefdrukken en risoprints tot ingetogen zwart-wit etsen en steendrukken. Je vindt ook ruimtelijke objecten in de collectie, zoals lampen gemaakt van oude risodrums.

Speciaal voor GA Shoppen worden een aantal collectie-items, waaronder een aantal laatste exemplaren uit het depot, met korting verkocht. Sla je slag!

Weekend van 22-23 november |  Van 11 – 16 uur  | De Melkfabriek, Den Bosch

Gratis toegang

Geef een reactie

error: Wilt u foto's bestellen, dat kan, vul onderstaand formulier in. https://ros-tvkrant.nl/fotos-bestellen/