Deze unieke dagenvinden plaats van woensdag 29 april t/m vrijdag 1 mei en er wordt elke dag getraind van 10.00 tot 16.15. Alle kinderen van 5 t/m 15 jaar waren welkom, van keeper tot spits én je hoefde geen lid te zijn van een vereniging.

Deze specifieke trainingen werden verzorgd door professionele trainers en men kreeg technische vaardigheden aangeleerd volgens de “Wiel Coerver” methode en dankzij een intensieve wedstrijdgerichte scholing zal de balvaardigheid en zelfvertrouwen sterk toenemen.

Dit jaar deden er 44 jeugdige voetballertjes mee.

De jeugd kreeg een uitgebalanceerd trainingsprogramma en ook eten & drinken + een aandenken voor iedereen met prijzen voor de winnaars.

Tekst en foto’s:  Ted van der Loo – www.ros-tvkrant.nl – ROS App 

Geef een reactie

error: Wilt u foto's bestellen, dat kan, vul onderstaand formulier in. https://ros-tvkrant.nl/fotos-bestellen/