Op 7 juli rond 17.50 uur is er een melding gekomen van een ongeval wegletsel. Op de kruising van de Grintweg en Rompertweg (het buitengebied van Rosmalen) zijn 2 auto’s tegen elkaar aan gereden op de kruising doordat ze elkaar niet zagen.

Een van de 2 auto’s kwam in de sloot terecht en de ander belande op zijn kop op het weiland. De bestuurder van de auto in de sloot kwam er met de schrik vrij. De bestuurster van de andere auto die had last van haar heup.

Ook zat er nog een passagier in de auto die in de wei lag. Voor deze persoon in de brandweer met spoed opgeroepen omdat deze bekneld zat en de deur niet ver genoeg open kon. Toen ze haar uit de auto kregen werd ze gestabiliseerd door een zogeheten vacuüm matras. De 2 personen van de auto op de wei zijn voor de zekerheid naar het ziekenhuis gebracht  ter controle.

Foto’s: Zjuul van de Laar  –  www.ros-tvkrant.nl  –  Ros App

Geef een reactie

error: Wilt u foto's bestellen, dat kan, vul onderstaand formulier in. https://ros-tvkrant.nl/fotos-bestellen/