Mede dankzij het prachtige zomerse weer was het volle bak in de straten te Rosmalenwaar diegenen die de lagere school achter zich hebben verlaten hun afscheidsfeestje konden vieren.

Twee weken geleden werd het feest nog afgelast vanwege de weersomstandigheden, maar zaterdag was het prachtig zomerweer, hetgeen goed van pas kwam.

Net als voorgaande jaren kwamen de leerlingen niet te voet of op de fiets, nee nee, de meesten kwamen met een zeer dure auto, terwijl anderen of met een bus of grote vrachtwagen werden afgezet bij de Kentering, waar door de SJV het feest werd georganiseerd.

Op sommige plaatsen in het centrum moesten dranghekken zorgen dat de aanwezige familieleden, vrienden en kennissen de straten vrij konden houden, terwijl het op de Driesprong maar net ging met de overvolle terrassen, hetgeen door DJ-Mel, net als 2 jaar geleden goed af ging met de nodige sfeermuziek hetgeen haar wel is toevertrouwd.

Al met al een afscheid van de leerlingen van de hoogste lagere schoolklassen, die ze nog lang in gedachten kunnen houden, want het was , dankzij de organisatie een kei-goei feestje.

Tekst en foto’s:  Ted van der Loo – www.ros-tvkrant.nl – dè Ros App

Geef een reactie

error: Wilt u foto's bestellen, dat kan, vul onderstaand formulier in. https://ros-tvkrant.nl/fotos-bestellen/