Om ROS Radio nog beter op de kaart te zetten, worden Appie en Simon de komende weken om beurten op promotietour door Europa gestuurd. Deze woensdag staat Simon daarom moederziel alleen in de studio, terwijl Appie in Italië probeert zoveel mogelijk zieltjes te winnen voor ROS Radio en de Koppijnshow.
Samen met een treinstel vol enthousiaste promotiedames, trekt hij van stad naar stad. Als alles volgens plan verloopt, staat ROS Radio binnenkort niet alleen in Rosmalen aan, maar schalt misschien zelfs dagelijks uit de luidsprekers van het Vaticaan. We sluiten dan ook zeker niet uit dat de Paus binnenkort fan wordt van de Koppijnshow.
Uiteraard houden wij jullie van alle avonturen op de hoogte.
Intussen zorgt Simon er gewoon voor dat de muziek in de studio ook blijft draaien, met deze woensdag weer verrassende verhalen, de gebruikelijke dosis Koppijn-gekte en de allerlekkerste rock van o.a. #Train #Boston #Nazareth #Aerosmith #Moxy #DeWolff #Teaser #StatusQuo #Ween.
Stem woensdag van 17.00 tot 19.00 uur af op de Koppijnshow op ROS Radio. Mis niets van deze internationale missie!
