Na ruim 1 ½ jaar is het eindelijk weer mogelijk een Trug nor Vruuger middag te organiseren. Onze groep heeft er veel zin in. Dit evenement gaat plaats vinden op 24 oktober a.s. Natuurlijk in de Kentering, Dorpsstraat 54, Rosmalen.

De middag begint om 14.00 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Wij zijn er in geslaagd om Theaterkoor Leedvermaak uit Oeffelt te laten optreden. Dit koor brengt o.a. levensliederen en Nederlandse meezingers. Ook onze eigen zang- en muziekgroep zal een gedeelte van de middag invullen.

Er wordt ter bestrijding van de kosten een loterij gehouden met leuke prijzen. De entree is gratis.

Bij de ingang zal worden gecontroleerd op de QR-code van de coronacheck op de telefoon of gedrukt exemplaar. Denk aan uw identiteitsbewijs.

Voor Rabo ClubSupport is de mogelijkheid weer aanwezig op uw favoriete club te stemmen. Uw stem voor onze groep wordt ten zeerste op prijs gesteld.