Koor Joy’n Us is een enthousiast gemengd koor, uit de parochie H. Maria in Rosmalen, met ca. 20 actieve enthousiaste volwassen leden, die eens per 2 weken op vrijdagavond repeteren. Het huidig repertoire bestaat uit 4-stemmige en unisono stukken, overwegend uit de ‘praise and worship’-muziek stroming, Hollandse gospel en Taizé liederen. Eens per maand zingen we tijdens één van de kerkvieringen in onze parochie.

Helaas moeten we op korte termijn afscheid nemen van onze huidige dirigent/pianist en zoeken wij dringend vervanging! Bij voorkeur iemand die beide talenten combineert (maar een verdeling van rollen over 2 personen is ook denkbaar).

Wij zoeken iemand met een gedegen muzikale achtergrond, bijv. een conservatoriumopleiding o.i.d. (afgerond of in opleiding) of een vergelijkbaar niveau door ervaring, die onze enthousiaste groep muzikaal richting kan geven. 

Ben jij diegene die we zoeken en heb jij het idee dat je bij ons koor past? Ken jij iemand die hierin zou kunnen passen? Of wil je wellicht eerst meer informatie? Neem dan vrijblijvend contact op via secretariaat@parochiemaria.nl .

We zien je reactie graag tegemoet!