Het is al weer enkele weken geleden dat met het heffen van het glas door de Bossche wethouder Pieter Paul Slikker van wonen en huisvesting en directeur Marc Hoedemakers van ontwikkelaar Hoedemakers bij Perron-3, de bouw van nieuwbouwproject ’t Hoff aan de Hoff van Hollantlaan daadwerkelijk van start is gegaan.

Op dit nieuwbouwproject zullen door Hoedemakers bouw en ontwikkeling zowel koop als huur energie zuinige appartementen worden gerealiseerd.
Dichtbij Perron 3 komen de huurappartementen, terwijl de koop-appartementen een grotere ruimte nodig hebben en waar de eerste beton op woensdag 17-09 rond de middag gestort is.

Tekst en foto’s Ted van der Loo  —  www.ros-tvkrant.nl  —  ROS App

Geef een reactie

error: Wilt u foto's bestellen, dat kan, vul onderstaand formulier in. https://ros-tvkrant.nl/fotos-bestellen/